INSPIRACE · ZÁBAVA · POUČENÍ PRO CELOU RODINU

Vojenský den - přesunuto z 10. 7.

23.10.

2021

Vojenský program s ukázkou rekonstrukce bojů, ukázky vojenských táborů a historické obrněné techniky z vybraného období.

Československá obec legionářská, Národní ústav lidové kultury a Klub vojenské historie Slovácko s finanční podporou Ministerstva obrany ČR srdečně zvou na tradiční Vojenský den.

Připomene historii bojů čs. jednotek o hranice nově vzniklého státu. Bojové ukázky ztvární mobilizaci čs. branné moci v roce 1921, válku čs. jednotek a legionářů s vojáky Maďarské republiky rad o Slovensko v roce 1919 a boj Slovácké brigády a Volkswehru v roce 1919 na jihu Moravy. Těšit se můžete na ukázky historických zbraní, uniforem a vojenského vybavení z doby před sto lety.

Pro aktuální informace o programu sledujte stránky www.kvhslovacko.cz

Program pro veřejnost 9.00 – 16.00 hod., poslední vstup v 16.00 hod.
Akce proběhne v souladu s aktuálními protiepidemickými opatřeními.

Vstupné: dospělí (plné vstupné): 140,- Kč; děti do 15 let: 70,- Kč; školní mládež 6 - 15 let u programů pro školy: 70,- Kč; děti do 6 let (u hromadných návštěv včetně programů pro školy): 20,- Kč; studenti po předložení průkazu nebo ISIC karty (do 26 let): 70,- Kč; osoby nad 60 let po předložení průkazu totožnosti: 70,- Kč

Sdílejte stránku:
INSPIRACE · ZÁBAVA · POUČENÍ PRO CELOU RODINU
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram