INSPIRACE · ZÁBAVA · POUČENÍ PRO CELOU RODINU

Zahájení návštěvní sezony 2023

Vážení návštěvníci,

v areálu strážnického skanzenu je v současné době velmi rušno. Od podzimu 2022 probíhají stavební práce na dostavbě areálu vodních technických staveb, kde vzniká mlýn a valcha.

Základy nového mlýna a valchy

Dále byly začátkem roku 2023 zahájeny práce na společné investiční akci Ředitelství vodních cest ČR, Města Strážnice a Národního ústavu lidové kultury v rámci rozšíření kapacity přístaviště Strážnice. Z důvodu stavebních prací, s nimi souvisejícího stavebního ruchu a pro zajištění bezpečnosti návštěvníků muzea se vedení Národního ústavu lidové kultury rozhodlo k posunu zahájení návštěvní sezóny muzea.

Práce v přístavišti

Z výše zmíněných důvodů byl zrušen velikonoční program Fašanky, fašanky, Velká noc ide. Některé další plánované programy byly přesunuty na jiný termín. Aktualizovaný rozpis programů naleznete v sekci "Akce". Zahájení návštěvní sezony se předpokládá od 1. 5. 2023. Pro aktuální informace sledujte internetové stránky.

Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na viděnou.

Sdílejte stránku:
INSPIRACE · ZÁBAVA · POUČENÍ PRO CELOU RODINU
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram